KOWALSKA & STALL sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Łodzi

  • świadczy usługi w zakresie doradztwa księgowego, prowadzenia ustawowych ewidencji, zagadnień kadrowo-płacowych, rejestracji działalności gospodarczej. Posiadamy doświadczenie w obsłudze osób fizycznych rozliczających się w formie podmiotów jednoosobowych, spółek osób fizycznych oraz podmiotów prawnych, reprezentujących zarówno działalność produkcyjną jak i handlową. Służymy pomocą merytoryczną z zakresu obowiązków podatkowych i ubezpieczeniowych podatnika. Reprezentujemy Klientów przed urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
  • wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe i kadrowo-płacowe, wszelkie informacje finansowe, deklaracje i ewidencje wysyłamy drogą elektroniczną poświadczając dokumenty bezpiecznym podpisem elektronicznym.
  • z naszymi Klientami pozostajemy w stałym kontakcie e-mailowym i telefonicznym
  • śledzimy zmiany w systemie podatkowym i ubezpieczeń społecznych o których na bieżąco informujemy na fanpage biura: https://www.facebook.com/biuro.rachunkowe.lodz.kowalska.stall/
  • dbamy o terminowość obowiązków podatkowych i zgłoszeniowych, dlatego przypominamy o istotnych terminach rozliczeń, przesyłamy comiesięczne dane finansowe, informujemy o zmianach podatkowych i istotnych interpretacjach.
  • Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej i doborze odpowiedniej formy opodatkowania.
  • Specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Wiedza i doświadczenie poparte są Certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 65580/2014

Ponadto w celu podnoszenia kwalifikacji, a tym samym jakości świadczonych usług oraz stałej współpracy z najlepszymi specjalistami w branży, biuro jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce ? najstarszej i największej polskiej organizacji skupiającej przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością.

Dbamy o komfort Naszych Klientów szanując ich czas- każde spotkanie umawiamy z Klientem z uwzględnieniem dogodnego terminu i ilością czasu potrzebną na konsultacje.